Katibim Cafe & Restaurant | Üsküdar Merkez, istanbul

Üsküdar sahilinin Salacak yönünde bulunan bu mekanda bir çok konsepti birlikte bulmak mümkün. Mekan  3 bölümden oluşuyor. Nargile içilebilen yarı açık bir bölüm, okey tavla gibi oyunların oynanabildiği kahve - cafe kısmı ve bunların dışında restorant olarak kullanılan bir bölümden oluşuyor.

Üsküdar Evlendirme Dairesi'nin tam karşısında bulunan Katibime bizde Paçi Cafe'de kahvaltı yaptıktan sonra bir nargile içelim deyip bulduğumuz bir yer olsa da bence Üsküdar'ın o muhteşem manzarasından ben istediğim tadı burada alamadım. Paçi Cafe'de yaptığımız kahvaltıda mükemmel kaşarlı menemenini tattığımız Paçi Cafe yazımızı buradan okuyabilirsiniz.

Belki erken saatte gittiğimiz için (Saat 14.00 Civarı) mekanın boş olmasından da kaynaklı olarak Katibim Cafe'ye ısınamamış olabiliriz.

Üsküdar Katibim Cafe Fiyatlar ( İki Kişi İçin Ortalama Fiyat: 50-80 TL)
Özellikle nargile içmek için geldiğimiz mekanda nargileden çok memnun kaldığımızı söyleyemeyiz. Bir kaç bardak çay, limonlu soda ve limonata içtiğimiz mekanda 50 TL gibi bir hesap ödedik. Fiyat performans açısından memnun kalmadık.

Katibime ilk ve tek yaz aylarında gittik hatırlarsınız 2016 yılında havaların ne kadar sıcak olduğunu adeta insanı bayıltan sıcaklıklara tanık olduk. Çöl sıcaklarını yaşadığımız o günlerde Katibimde adeta yandık. Tepemizdeki çatının nargile içtiğimiz yere adeta sera etkisi yaratması ile her ne kadar soğuk içeceklerimize sarılsakta memnun kalamadık en azından klima açılabilirdi yada en azından bir vantilatör.


Normalde 3 saatten aşağı oturmadığımız nargile cafelerin aksine Katibimden 1 saatte ayrılma kararı aldık. Katibim Cafe Restaurant'ın yemeklerini denemesekte Nargilesinden memnun kalmadık sonraki ziyaretimizde yemeklerini deneyecek olsakta Zomato'da  bulunan mekan hakkındaki yorumlarda pek parlak yorumlarla karşılaşmadık.

Katibimde otopark var mı?
Evet Otopark mevcut

Deniz Manzarası
var

Katibim Cafe Açık Büfe ve Kahvaltı Tabağı Fiyatları
Açık Büfe yalnızca pazar günü olmakla beraber fiyatı kişi başı 35 TL,
Kahvaltı Tabağı Kişi Başı Fiyatı 30 TL 
Serpme Kahvaltı 2 Kişilik olmakla beraber Fiyatı 55 TL
Paylaş

Doğal Mekanlar Hakkında

Gezmeyi seven bir çift insan sloganı ile çıkmış olduğumuz blog serüvenine doğal mekanlar ismi ile renk katmaya çalışan bir çift insanlar.
Uzun süredir blog kurma hayalimizi 2016'nın sonbaharında gerçekleştirmiş bulunuyoruz. Yazılarımızı okuduktan sonra olumlu veya olumsuz yorumlarınızı mutlaka bekliyoruz.

2 yorum:

  1. Hmm yemek-kahvaltı açısından değil ama aperatif içecekler-yiyecekler anlamında fazlasıyla tuzlu fiyatı var.

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. Evet yazımızda da belirttiğimiz gibi fiyat-performans açısından biz de pek memnun kalmadık. Yorumunuz için teşekkür ederiz :)

      Sil